Vogueband cover band Warszawa, Łódź, Gdańsk i Toruń

Dodaj wpis

Świetny zespół, fajnie się ich słucha i dobrze się prezentują na scenie. Polecam :) Marika

Marika (2017-01-31 11:03:38)

Polecamy. Zespół rewelacyjny. Goście zachwyceni. Każdy komentował super występ i wypowiadał się o muzyce na naszym weselu w samych superlatywach, wielu gości uznało, że to najlepszy zespół jaki dotychczas słyszeli. Nieustannie odbieramy komplementy dotyczące oprawy muzycznej imprezy. Parkiet pełen całą noc. Świetny repertuar, zarówno dla młodych i nieco starszych. Angelika to bardzo energetyczna, świetna wokalistka, reszta zespołu to też fantastyczni, serdeczni a przede wszystkim profesjonalni ludzie, stworzyli fantastyczny klimat, dawali z siebie wszystko!! Dostosowywaliśmy termin wesela do grafiku zespołu i absolutnie tego nie żałujemy, to Vogue Band był najlepszy wybór. Bardzo, bardzo dziękujemy za udoskonalenie naszego wesela. Byliście doskonali :) Jesteśmy absolutnie zachwyceni - my i nasi goście :) Polecamy. Ewa i Łukasz :)

Ewa i Łukasz (2016-10-13 23:38:47)

Są dobre zespoły, które grają na weselach. Ten jednak nie jest tylko dobry, jest wybitny. To nie jest tak częste, że zespół znacznie lepiej brzmi na żywo niż w studio. Tu choć w nagranych kawałkach brzmią świetnie to na żywo dosłownie miażdżą. Pani Angelika to fantastyczna wokalistka, głosem i energią mogłaby rozbijać ściany i zatapiać statki, kapitalny jest także Pan na wokalu, znakomite instrumenty (perkusja! gitary i klawisze!). Nasi goście byli zachwyceni, parkiet przez cały czas był pełny, jakość wykonania utworów pod każdym względem zna-ko-mi-ta. Wielu gości mówiło nam, że to zdecydowanie najlepszy zespół jaki słyszeli kiedykolwiek na weselu i trudno było z tym dyskutować. Nie zdziwiło nas to zupełnie bo wiedzieliśmy kogo bierzemy. Profesjonaliści pod każdym względem, bardzo mili ludzie a przede wszystkim gwarancja bardzo udanej imprezy. Jeśli tak jak my przywiązujecie bardzo dużą wagę do muzyki na imprezie i szukacie zespołu na wyjątkową dla was okazję upewnijcie się, że zrobiliście wszystko żeby to był Vogue Band a gwarantuję, że nie pożałujecie. Pozdrawiamy, bardzo dziękujemy za fantastyczne wesele, zespołowi życzymy dalszych sukcesów a sobie żebyśmy jeszcze mieli okazję ich usłyszeć na żywo. Agata i Paweł

Paweł (2016-09-26 21:05:45)

Zespół Vogue Band był tak zwaną wisienką na torcie na naszym weselu:). Fantastyczna muzyka- czuliśmy się jak na koncercie, bo pod sceną był szał:). Taki zespół na wesele to skarb:). Dziękujemy Wam kochani że tak dużo z siebie daliście!!!

Kasia i Maciej (2016-07-27 13:05:39)

Doskonały wybór! Goście zachwyceni, Para Młoda również. Był ogień:) Małgosia&Paweł

Małgosia (2016-07-10 08:27:10)

Vogue Band grał na naszym weselu i zakochaliśmy się. Po pierwsze super fajni ludzie, więc świetna atmosfera podczas wieczoru. Naszym zdaniem to ważne. No a muzycznie,,,było niesamowicie,,,energicznie i romantycznie- polecamy!!!!

Beata i Krzysztof (2016-05-05 09:58:54)

Bez wątpienia najlepszy wybór z możliwych. Bardzo profesjonalna oprawa przyjęcia weselnego, z taktem i smakiem, wszystko punktualnie, a głos wokalistki to jak ryk lwa :) Genialne wykonanie, zespół godny polecenia.

Ela i Przemek (2015-09-19 02:04:51)

Dzięki Wam nasza impreza była w 100% udana. Goście do dzisiaj są pod wrażeniem Waszego występu. Stworzyliście niesamowity klimat, wytańczyliśmy się za wszystkie czasy. Dziękujemy ! Mariusz i Monika

Mariusz (2014-11-16 23:48:29)

Widzieliśmy Was na żywo w Toruniu, Rewelacja ! Wokalistka mega energia i super wokal ! Pozdrawiamy

Ewa i Robert (2014-10-22 13:48:10)