×
Vogueband cover band Warszawa, Łódź, Gdańsk i Toruń
Vogue Band to zgrana paczka profesjonalnych i kreatywnych muzyków. Zespół już w pierwszym roku działalności okazał się strzałem w dziesiątkę.

Grupa zagrała wiele koncertów podczas imrez organizowanych przez największe firmy w polsce, ale także podczas prywatnych ekskluzywnych przyjęć. Zespół występuje wyłącznie na żywo, a jego show uzupełnia Dj.

Jeżeli szukacie fajnej ekipy, która wygląda z klasą , nie wykonuje disco polo, a przede wszystkim może pochwalić się jednym z najpiękniejszych głosów damskich w Polsce i profesjonalnymi instrumentalistami - Zapraszamy !

Miło nam poinformować, że zespół Vogue Band, uzyskał w 2018 roku cerytyfikat Honorowego Partnera Związku Konsultantów Ślubnych.

cerytyfikat vogueband


Skład zespołu:
wokal - Angelika
wokal / gitara - Michał
wokal / gitara basowa - Adam
piano / synths - Wiktor
perkusja - Dorota

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania1. Na jakich imprezach występuje zespół ?
- Najczęściej zespół występuje podczas eventów firmowych oraz ekskluzywnych uroczystości ślubnych.

2. Czy zespół prowadzi konferansjerkę?
- Tak. Wokalistka ma bardzo dobry kontakt z publicznością. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie i chętnie motywuje wszystkich do zabawy. Podczas ekskluzywnych przyjęc weselnych zespół może poprowadzić tzw. konkursy bez obciachu (szczegóły w ofercie).

3. Czy zespół może wykonać kilka utworów disco polo ?
- niestety nie jest to możliwe. Natomiast po występie zespołu może spełnić takie marzenia Dj zespołu :)

4. Czy na żywo występujęcie także w białych marynarkach ?
- Tak. Zespół wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach.

5. Czy zespół posiada szeroki repertuar?
- Repertuar zazwyczaj dopasowujemy do rodzaju uroczystości. Specjalnością grupy są utwory z lat 60-tych, ale w repertuarze znajdziecie także największe hity ze wszystkich dekad muzycznych minionego stulecia.

6. Ile osób śpiewa w zespole?
- Wokale to zdecydowanie mocna strona Vogue Band. W zespole jest wokalistka, wokalista, a dodatkowo śpiewa jeszcze basista. To pozwala nam na wykonanie utworów w bardzo fajnych aranżacjach, a na scenie jest więcej energii i akcji.

flowers